• Свеж
Замена Mixr Earpad Уво Влошки Перница Покрие Мемориска Пена Компатибилен со Победи Mixr На Уво Слушалки

Замена Mixr Earpad Уво Влошки Перница Покрие Мемориска Пена Компатибилен со Победи Mixr На Уво Слушалки

Rating 
DEN 287.28

Од стока
Во магацинот

КОМПАТИБИЛЕН : замена earpads компатибилен со Ритам од дес Mixr На Уво Слушалки САМО, не за други модели.УДОБНО & ТРАЈНИ : се Направени од издржлив кожа и мемориска пена, уво влошки имаат мазна површина и удобно допир.Оваа Mixr earpads се мека и еластична, за време на удобно слушање.ПОДОБРЕН ЗВУК : замена earpads се направени од висок квалитет на мемориска пена, која има голем учинок за изолирање на звукот од околината на животната средина и подобрување на вашиот слушање искуство.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : едноставен за инсталација и употреба, без дополнителни алатки потребни за, само ги отстраните вашите старите (снимени на) и инсталирање на нови.ПАКЕТ : 1 пар Mixr earpad (слушалки НЕ се вклучени). 12 месеци гаранција за квалитет.Замена Mixr Earpad Уво Влошки Перница Покрие Мемориска Пена Компатибилен со Победи Mixr На Уво Слушалки.

Детални спецификации

Додатоци на производи