• Свеж
Earpads Замена Уво Влошки Протеини СТП Кожа на Уво Перница Компатибилен со Sony MDR-100AAP 100A H600A Слушалки (Бордо Црвено)

Earpads Замена Уво Влошки Протеини СТП Кожа на Уво Перница Компатибилен со Sony MDR-100AAP 100A H600A Слушалки (Бордо Црвено)

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Задоволство Гаранција - Auoneday ви обезбеди 30 дена за враќање на пари, 12 месеци гаранција 24 часа пријателски услуги на клиентите.Направени од издржлив протеини кожа и мемориска пена, уво влошки имаат мазна површина и удобно допир.Топло Tips Before купување, ве молиме проверете дали производите што се компатибилни со вашиот производи.- Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако ви се исполнат никакви проблеми.

Детални спецификации

Додатоци на производи