• Свеж
Geekria Earpad + Headband Компатибилен со Logitech G35 Слушалки Замена Уво Подлога + Headband Покрие/Уво Перница + Headband Подлога Earpads Поправка Делови Одговараат (Црна)

Geekria Earpad + Headband Компатибилен со Logitech G35 Слушалки Замена Уво Подлога + Headband Покрие/Уво Перница + Headband Подлога

Rating 
DEN 358.80

Од стока
Во магацинот

Earpad + Headband Компатибилен со Logitech G35 Слушалки.Направени од високо квалитетни протеини кожа, трајни Headband 17 X 5 X 1,5 см; Пакет Содржина : замена earpad X 2, headband X 1. Исто така, ќе се вклопат другите брендови и моделите, проверете димензии на вашите слушалки.Грешки Се Случуваат.Имаме Ви се Опфатени.Со Geekria Sure Fit, ние бидете сигурни дека ќе имаат целосен мир на умот, кога шопинг за било earpad ги нудиме.Ако сте направиле грешка појавување на вашиот приклучок за слушалки тип, или earpad не се вклопуваат, ќе се направи целосна реконструкција.Компатибилни Слушалки : - Компатибилен со Logitech G35 earpads.Пакетот Вклучува : - 2 x Замена уво перница - 1 x Слушалки Headband answer : ___________________________ Note : - приклучок за Слушалки Headband само, приклучок за Слушалки не се вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи