• Свеж
Livikey Bluetooth Слушалки, IPX7 Водоотпорен Sweatproof & 12Hrs Долго Батеријата, Безжични Earbuds во Уво со Микрофон & Мека Earhooks за Водење на Фитнес Тренингот Спорт, GreenBlack

Livikey Bluetooth Слушалки, IPX7 Водоотпорен Sweatproof & 12Hrs Долго Батеријата, Безжични Earbuds во Уво со Микрофон & Мека Earhooks

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Ултра Јасно Стерео Звук Искуство : Напреден Bluetooth 5.Удобно се Вклопуваат за Вашите Уши : Различни големини на силиконски eartips се осигура ќе добиете удобно носење искуство.IPX7 Водоотпорен : Со Нано слој материјал, нашите работи earbuds е мошне затворена и IPX7 водоотпорен заштита.0 технологија обезбедува инстант спарување, постабилна поврзување без прекини.Флексибилни гума earhooks нудат стабилно одговара.Тоа им овозможува на сè контролирани на bluetooth earbuds директно еднаш поврзан со вашиот телефон.Преку вашиот телефон или на уредот лентата за статус, Можете да го проверите преостанатото нивото на батеријата на bluetooth слушалки директно.

Детални спецификации

Додатоци на производи