• Свеж
FAKEME V5.2 Earbuds со Полнење Случај на Допир за Контрола на Вистински Безжична Стерео Опкружувачки 200mAh Батеријата со Безжичен Микрофон за Gamings мобилни Телефони Музика - Б?

FAKEME V5.2 Earbuds со Полнење Случај на Допир за Контрола на Вистински Безжична Стерео Опкружувачки 200mAh Батеријата со Безжичен

Rating 
DEN 650.40

Од стока
Во магацинот

Безжичните Слушалки : Bluetooth 5.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.Обезбеди околу 4 часа игри време по еднаш целосно наполнета.Опис : Во Уво Слушалки со Полнење Случај : Направен од Кожа-пријателски и лесен пластика, ергономија, стабилна и не е лесно да падне.Особено за трчање, велосипедизам, патуваат престојуваат во канцеларија на работа или дома.Со ATS Gaming mode/САН Музичкиот режим.Обезбеди околу 4 часа игри време по еднаш целосно наполнета. - 2 Режими ДОВЕДЕ Гејмерски Слушалки : Вграден-во MEMS микрофон со кул LED ефект за игри на среќа, со сараунд и стерео звук за подобро користење на искуство.Со ATS Gaming mode/САН Музичкиот режим. - Безжични Слушалки : Bluetooth 5.

Детални спецификации

- Material:
Plastic
- Total Size:
Approx. 52x25mm/2.05x0.98inch
Bluetooth specification:
V5.2
- Battery Capacity of the storage box:
200MAH
- Headphone Capacity:
35mAh
- Transmission distance:
>10M
- Model Number:
L15
Package Includes:
1 Pair Bluetooth Headsets :
1 Piece Charging Case :
1 Piece Charging Cable :
1 Piece User Manual :
1 Piece Packing Box :
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
2. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Додатоци на производи