• Свеж
Безжична Earbuds Bluetooth 5.0 Мини Слушалки, Hi-Fi Стерео во Уво Слушалки со 350Mah Полнење Случај, Допир Контрола, IPX5 Водоотпорни Слушалки со LED Дисплеј Вграден Микрофон за Спорт

Безжична Earbuds Bluetooth 5.0 Мини Слушалки, Hi-Fi Стерео во Уво Слушалки со 350Mah Полнење Случај, Допир Контрола, IPX5 Водоотпорни

Rating 
DEN 1193.28

Од стока
Во магацинот

【Вграден-на полнење случај】 : Слушалки до 4 часа на непрекината на репродукцијата на музика и 16 часа на максимална репродукција со помош на мала полнење случај.Нула грижете се за сите видови на активности на отворено активност.Карактеристики на производот :1. 【IPX5 Водоотпорен】 Сертифицирани со IPX5 водоотпорен,слушалки се доволно силни за да се спротивстави на сите пенетрација од поздравниот и вода.Во реално време моќ display Since на батеријата се прикажани на мобилен телефон, секогаш можете да го проверите преостанатото нивото на батеријата, полнење на време и да го користите во секое време.Оваа студија се инсталирани во опашки на секој earbud исто така да се обезбеди најдобри можни квалитетот на повикот.Binaural и едно уво режим на префрлување по волја На функцијата дизајн е повеќе интимна, и функцијата на копчињата за поддршка на употреба на повеќе функции, што е повеќе погоден за употреба.Вие не треба било каква вештина за да ги користите слушалките.Заедно со smart копчето сензори, можете удобно да одговарате на повиците, прескокнете преку музика и пристап до други функции на допир на едно копче.Откако ја отворите за полнење случај, earbuds ќе го спарите со вашиот уред веднаш.HD повик без noise With многу јасен квалитет на звукот и ултра висока резолуција, квалитет на звукот од слушалките е повеќе чисто и гласовниот повик е појасно.

Детални спецификации

Додатоци на производи