• Свеж
ZZL Двоглед Птица Гледа Гума 6x21 Играчка Двоглед за Деца со Висока Резолуција Оптика Мини Компактен Двоглед Фестивал Подароци за Децата Пешачење Додатоци (Боја : Црве

ZZL Двоглед Птица Гледа Гума 6x21 Играчка Двоглед за Деца со Висока Резолуција Оптика Мини Компактен Двоглед Фестивал Подароци за

Rating 
DEN 2362.80

Од стока
Во магацинот

Светла и Јасно Поле на Гледање : оптички систем е мулти-обложени да се спречат непотребни светлина рефлексија, постигнување на одлична слика перформанси со намалена одблесокот.Оптичка леќа : оптичко стакло леќа, мулти-слој сина филмска техника, добра светлина пренос перформанси, висока чистота, давајќи им на децата подобро гледање искуство.Шок Доказ на Гумени Оклопи можат да го издржат било откажат или да падне кога детска игра.Совршен за млад истражувач, нашите деца двоглед и го направи најдоброто образовни подароци за момчиња и девојчиња слично.Безбедно и Шок Доказ - Мека гума опкружен eyepieces се направени специјално за заштита на детските очи и лице.Име на производ : Двоглед за Kids Magnification : 6 times Coating : Мулти-слој antireflection coating Optical структура : покрив type Objective леќа дијаметар : 21 MMPrism материјал : BK7 Product тежина : 180g What ќе добиете : Двоглед×1cleaning крпа×1 Wide Опсег на Употреба : Тоа е многу погоден за поширок спектар на долги патувања, погоден за кампување, планинарење, концерти, птицата гледа, лов, Патување, голф, спортски настани и други активности на отворено.Комбинацијата гаранции посветла, појасни и појасни слики.Слаба Светлина Визија со Квалитетот Оптика : мулти-обложени цел леќа и eyepieces се рефлектираат светлината за да се обезбеди прикажување на сликата е ултра-светли и остри.

Детални спецификации

Додатоци на производи