• Свеж
ТОТО CST744S#03 Дрејк Издолжена Сад и Резервоарот, Коска

ТОТО CST744S03 Дрејк Издолжена Сад и Резервоарот, Коска

Rating 
DEN 8868.00

Од стока
Во магацинот

6 литри вода.ТОТО е иновации и да ги претвори во најдобри перформанси и екологија во водовод светот.Користи ТОТО е GMAX испирање систем која има 3" широк рамна вентил, екстра-големи св авион, и голем trapway.Основен принцип на ТОТО Вкупно Дизајн оптимизирање на тоалет искуство за сите генерации во семејството дома.Ова сигурен комбинација генерира моќен чистење рамна со 1.Висок профил, сокриени дизајн го прави полесно чистење и создава елегантен и мазен изглед.Сигурност преведува во намалени трошоци за одржување и супериорни перформанси.Супериорен квалитет поддржан од над 90 години искуство создава многу бенефиции.Дизајниран со напредни испирање технологија и 125% пошироката рамна вентил, освен стандардните.Поддржани од страна на прецизност инженерство и глобалното производство, голем дизајни адреса функционалноста и ефикасноста, како и убавина.Компјутер дизајниран, целосно глазирани trapway создава сосема но моќен рамна.Внимание на детали, континуирано подобрување, над илјада истражување и развој професионалци и 90+ години искуство гориво ТОТО е квалитетот на производот.Висок профил издолжена блиску заедно тоалет со 12-Инчен груб-во.ТОТО инсталации понуди мир на умот и перформансите може да смета.Опис на производот Тото CST744 S#03 ДРЕЈК ELONG САД И РЕЗЕРВОАРОТ КОСКА Од Производителот ТОТО C744 E-03 Ова е комбинација на Сад, заедно со ST743 S-03 Резервоарот.

Детални спецификации

Додатоци на производи