• Свеж
Harilla 2 Групи на Р3 3мм Радиус Агол Allrounder Удар Машина Тешки

Harilla 2 Групи на Р3 3мм Радиус Агол Allrounder Удар Машина Тешки

Rating 
DEN 1103.76

Од стока
Во магацинот

Дршката со гумени капак,со допирање чувство,повеќе удобен за работа.Направени од високо квалитетен челик материјал, многу издржливи.Лесно да се работи,на мал волумен,удобен за носење.Се користи за намалување на дебел хартија,монети, тенка алуминиумски, ПВЦ картичка,да се претвори во прав агол во заоблени ќошиња.Исто така може да се користи за да се намали БАНКОМАТ/кредитна картичка.

Детални спецификации

Додатоци на производи