• Свеж
Моден Куче Качулка Кутре Sweatshirt Зимска Облека Маскирани Палто за Мали Кучиња

Моден Куче Качулка Кутре Sweatshirt Зимска Облека Маскирани Палто за Мали Кучиња

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Издржливи и отпорни на Абење полиестер материјал, кој е мека, кожата пријателски, лесни и топло.Соодветен милениче џемпер може да го заштити вашето домашно милениче од повреда или добивање валкани кога играње.♥ Како за Aiyoolee Кучиња Дуксери?1.Се разбира, можете да имате различни стилови во исто време.Остане топол во студена зима.Забелешка : Со цел да се добие најдобро одговара, ве молиме мерка вашето куче внимателно пред изборот на големина. Куче палта може да им помогне на старите лица и puppies остане топол за долго време во студена зима.Особено погоден за домашни миленичиња патување, одмор, фестивал, дневна, роденден, конкуренцијата, фотографија, спорт, отворено Активност.како за подготви леопард печати куче дуксери?Крава печати куче грб?Маскирна куче дуксери?Вашето куче пријател ќе го сакам!.Ако вашето домашно милениче големина е помеѓу два големина, ние препорачуваме да изберете еден поголем. Уникатен и смешни дизајн печати.Персоналните куче облека се погодни за вашата персонализирана бебиња.【Дише и Топло Дуксери】 Ова куче дуксери е направен од отпорни на абење, издржливи и отпорни на абење полиестер материјал.Смешни и удобно дуксери џемпер со капа за кучиња, топло и лесни зима облека. 【Се подготват Однапред】Ние треба за 12-25 денови за испорака, па ве молиме да се подготви за вашето куче однапред.

Детални спецификации

Додатоци на производи