• Свеж
Ми се ДОПАЃА ЗАНАЕТИ Милениче Дуксери Топло Sweatshirt Облека Со Капа За Куче, Мачка

Ми се ДОПАЃА ЗАНАЕТИ Милениче Дуксери Топло Sweatshirt Облека Со Капа За Куче, Мачка

Rating 
DEN 501.36

Од стока
Во магацинот

Голем дар избор за пријатели на празници.0 инчи,L, биста : 50 cm/19.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за консултации, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Класичен маскирани џемпер стил на дизајн, безвременски, лесно да се стави на и полетување, многу издржлив и да се забавуваат, да ги задржи вашите мали домашни миленичиња модерен, удобно, и око-фаќање., за родендени, Денот на Вљубените, годишнина, денот на Благодарноста, Божиќ, за пријатели, девојки, семејство или себе си совршен подарок за домашни миленици.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.5 инчи, јака : 30 cm/11.4 инчи,M, биста : 45 cm/17.Поради прирачник за мерење на големината на податоци, нормално е дека грешката е во рок од 1-2cm.8 инчи, вратот обемот : 38 cm/15.7 инчи, јака : 36 см/14.Симпатична миленичиња облека се многу погодна за секојдневно носење, партии, патување, одење, свадби, шопинг, спорт, трчање, итн.7 инчи, мерење на големината пред купување, ние ги красат симпатична оние.2 инчи, должина : 39 см/15.Имаме пет бои и шест големини за да го изберете од : XS, S, M, L, XL, 2 XL, ве молиме да се измери големината или проверка на детален цртеж пред купување, купи вистинската големина, совршена декорација за вашиот малку домашно милениче, шармантна и симпатична Изгледа.

Детални спецификации

Додатоци на производи