• Свеж
Американската Одгледува Унгарски Срце Љубов Унгарија Знаме Pullover Качулка

Американската Одгледува Унгарски Срце Љубов Унгарија Знаме Pullover Качулка

Rating 
DEN 2306.40

Од стока
Во магацинот

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Американската Расте со унгарски Корени Т-маица.Унгарија знаме кошула, одличен роденденски подарок за луѓе родени во Унгарија и унгарски граѓаните.Подарок за унгарски мајка, унгарски татко, син, ќерка, чичко & туристи од Централна Америка.Американската Одгледува Унгарски Срцето Кошула.Тоа е Во Мојата ДНК Унгарија Т Кошула за време на унгарското Знаме Земја Гордост Подарок.Унгарија Наследство Т-маица гордост.Ретро унгарското Знаме Tee, Унгарија земја знаме. 8.5 оз, Класичен одговара, Twill-снимени вратот.Американската Расте со унгарски Корени Т-маица.Унгарија знаме кошула, одличен роденденски подарок за луѓе родени во Унгарија и унгарски граѓаните.Подарок за унгарски мајка, унгарски татко, син, ќерка, чичко & туристи од Централна Америка Американски Одгледува унгарски Срцето Кошула.Тоа е Во Мојата ДНК Унгарија Т Кошула за време на унгарското Знаме Земја Гордост Подарок.Унгарија Наследство Т-маица гордост.Ретро унгарското Знаме Tee, Унгарија земја знаме.

Детални спецификации

Додатоци на производи