• Свеж
DAUERHAFT Едноставна Ролери Стил Преносни Рачен Лепак Машина Униформа Слој Лепак Апликатори,за Мебел Фабрика(3 инчи со Префрлање за Контрола на Протокот)

DAUERHAFT Едноставна Ролери Стил Преносни Рачен Лепак Машина Униформа Слој Лепак Апликатори,за Мебел Фабрика(3 инчи со Префрлање

Rating 
DEN 750.96

Од стока
Во магацинот

Широко апликација, погоден за мебел фабрика, на дрво фабрика, кожа фабрика или картон фабрика да се направи слој операции.Лепак проток може да се прилагоди со метална рачка.Не се лизга пластична рачка е удобно да се одржи и да работат. Едноставна ролери стил и со сад за чување лепак, овој лепак апликатори е лесно да се справи и обезбедува рамномерен слој.Може да се користи со ПВЦ лепак, латекс, дрво, лепак и други видови на течност‑базирани лепак.

Детални спецификации

Додатоци на производи