• Свеж
Tennsco LSCF-18-ABL Наведнат Врвот Агол Додатен, 18 Во Должина, Акцентот Сина

Tennsco LSCF-18-ABL Наведнат Врвот Агол Додатен, 18 Во Должина, Акцентот Сина

Rating 
DEN 15366.00

Од стока
Во магацинот

Се користи за шкафче.Должина : 18".Боја : Акцент Сина.Овој тип на Производ име е Tennsco LSCF-18 Наведнат Врвот Агол Додатен, 18" Во Должина, Акцентот Сина.Наведнат врвот агол додатен, 18" во должина, акцентот сина.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Детални спецификации

Додатоци на производи