• Свеж
Десктоп Прашина Колектор за Стоматолошка Лабораторија, Силна Моќ Преносни Правосмукалка

Десктоп Прашина Колектор за Стоматолошка Лабораторија, Силна Моќ Преносни Правосмукалка

Rating 
DEN 2639.76

Од стока
Во магацинот

★Голема прашина собирање област и силна вшмукување моќ. ★Со LED осветлување, всисната е стигнале. ★На база на топлина дисипација пристаниште, тоа нема да се загрее по долго време користење. ★Прашина се генерирани во процесот на дневни полирање, правосмукалка, и старечки лесно можат да бидат вовлечени далеку. ★Овој производ е изработен од ABS пластика, која е светлина и не кревка.Овој производ е електронски invoice With LED lighting The вшмукување цевка е retractable The база има топлина sink Large вакуум area Product parameters Power : 60w Product големина : 215x199x600mm Air проток : 52.45 cfm Air притисок : 41.1mmh2o Flexible црево : 600mm должина со 3 LED lights Hose кол : 62mm Surface материјал/процесот : ABS пластика✉Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви одговори во рок од 24 h.

Детални спецификации

Додатоци на производи