• Свеж
Vickerman Вештачки 36 X 24 Затворен Flocked Alaskan Борови Божиќ Дрво, 100 Dura-Осветлена Мулти-Обоени LED светла

Vickerman Вештачки 36 X 24 Затворен Flocked Alaskan Борови Божиќ Дрво, 100 Dura-Осветлена Мулти-Обоени LED светла

Rating 
DEN 3279.84

Од стока
Во магацинот

Инстант Connectability - Не месинг со повеќе приклучоци.Седиштето на делови заедно, поврзете и вклучите!.Flocked - Ова дрво доаѓа во голема мера flocked.Потсетува на свежо snowfall.Собрание - Вклучува пластична дрво стојат и вклучување/исклучување на чекор прекинувачот за лесно собранието.Убава акцент да се лесно да додадете топла празник чувствуваат за секој простор во вашиот дом.Vickerman Вештачки 36" x 24" flocked Alaskan елка кој 127 flocked ПВЦ совети и 100 Dura-Осветлена® различно обоени италијански LED светла, пластика дрво.Ова дрво го има во голема мера flocked совети и Пластични дрво стои.Тоа е Dura-Осветлена® енергетски ефикасни LED светла што значи кога до пет светилки излезе од било која причина, остатокот од влакно ќе останат осветлена.За дополнителни бесплатни акценти видите многу венци, спреј, зема и garlands достапни од Vickerman.Vickerman е индустриски лидер од 1940 година. Уживајте во оваа стручно наменета за сезоната дрво околу вашиот дом.Се воспостави атмосфера за вашиот простор дека ќе ви се допаднат со висок квалитет на Новогодишни елки и затворен вештачки растенија од Vickerman.Дали ви се случува да традиционален празник стил или нешто повеќе современа со големи вештачки растенијата, има нешто реални и око-фаќање тука за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи