• Свеж
isrono Бебе Bibs ,Момче/Девојка Плунка Лигавче,Мода Памук Лигавче,Абсорбента Лигавче, Можат Ефикасно да се Заштити Бебето е Деликатна Кожа (6pcs), светла Боја, 28x21cm

isrono Бебе Bibs ,Момче/Девојка Плунка Лигавче,Мода Памук Лигавче,Абсорбента Лигавче, Можат Ефикасно да се Заштити Бебето е Деликатна

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Производот е многу абсорбента и може да се задржи вашето бебе вратот и брадата сува на сите времиња.Печати на враќање превозот етикета. 100 Percent памук Прилагодливи прилепува изработени од пластика нема да предизвикаат никакви му наштети на бебето.На petal во облик на дизајн го прави полесно да одговара на облека.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 100% памук.Совети за Тоа ќе биде збрчкана поради пакувањето Кога лигавче ќе пристигне, на лигавче ќе станува повеќе стан, Кога ќе се мијат тоа.Пакет содржина : три petal bibs, три U-облик bibs.Миење на високи температури ќе предизвика боја за да исчезнат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Двојно тока дизајн, големина може да се прилагоди по волја. 100% Памук.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Детални спецификации

Додатоци на производи