• Свеж
Рака Подготвени Портрет Испечатен На Бебето Лигавче Направени Од Вистински Уметник Од Вашите фотографии и Идеи

Рака Подготвени Портрет Испечатен На Бебето Лигавче Направени Од Вистински Уметник Од Вашите фотографии и Идеи

Rating 
DEN 439.20

Од стока
Во магацинот

Бебе момче или бебе девојка лигавче со сопствени графики се убаво работите да имаат за семејството.Одличен начин да им помогне на новите родители се задржи стрес-слободен.Овие бебе додатоци помогне да се минимизира хаос тие прават која пак помага во намалување на заморот на родителите од чистење.Covatar Портрет на Бебето Bibs се : елегантен и практичен начин на чување деца и нивните родители среќен Нешто што може за многу примери во животот.Само пратете на вашите фотографии, ги собереш на стилот од над 30+ стилови, и само се чека за вашите сопствени фото сликарството за да се дојде до вашиот праг.Кога ќе го искористат предностите на нашите производи, вие може да се hands-on со вашата нарачка.Тоа може да биде посебен начин да го прослават вашиот омилен луѓе и да покажат дека се грижат.Настрана од тоа, лига bibs, исто така, изгледа убаво и симпатична на мали луѓето.Го ПРИЛАГОДИТЕ ВАШИОТ СТРАШНИ СЛИКИ - Измената на вашиот страшни фотографии никогаш не било полесно.Овие се практичните и стилски.Сега, можете да го испечатите вашиот избран дизајн на вашиот перници, ќебиња или дури и да ја претвори во налепници!На Covatar Портрет испечатен на висок квалитет на Бебето Bibs е уникатна, незаборавна подарок идеја.Се МИНИМИЗИРА ХАОС - бебе лигавче е една од најважните работи родител би можеле да имаат за нивното дете.

Детални спецификации

Додатоци на производи