• Свеж
Расмус Sandin Торонто Јавор Лисја Autographed Бела Adidas Автентични Џерси - Autographed NHL Дресови

Расмус Sandin Торонто Јавор Лисја Autographed Бела Adidas Автентични Џерси - Autographed NHL Дресови

Rating 
DEN 8399.76

Од стока
Во магацинот

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Дресови.Оваа џерси е лично на рака потпишан од страна на Расмус Sandin.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Расмус Sandin сувенири.Торонто Јавор Лисја сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи