• Свеж
Павле Merson Потпишан Арсенал Кошула - Ретро - Подарок Кутија Autograph Џерси - Autographed Фудбалски Дресови

Павле Merson Потпишан Арсенал Кошула - Ретро - Подарок Кутија Autograph Џерси - Autographed Фудбалски Дресови

Rating 
DEN 11159.76

Од стока
Во магацинот

Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Павле Merson Потпишан Арсенал Кошула - Ретро - Подарок Кутија Autograph Џерси, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Арсенал F. C. сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи