• Свеж
Мачки Во Љубов за Денот на Вљубените Грозје Compote Drawstring Торба

Мачки Во Љубов за Денот на Вљубените Грозје Compote Drawstring Торба

Rating 
DEN 1361.76

Од стока
Во магацинот

Една Големина Должина, во 18.9 Ширина, во 14.57 Drawcord должина , во 23.63 - 25.6. Направени од откачи полиестер.Целосно обрабени со црна sheeting.Мал патент џеб внатре.Лесни, издржливи и бараат неверојатни - сите најдобри квалитети во еден пакет!Размислување на брз пат кон салата, продавница или на плажа?Да ја искористам оваа drawstring салата торба со вас, тоа е совршен систем за складирање, за оние брзи хопс и светлината патува, кога не се чувствуваат како носи голем број на вишокот на предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи