• Свеж
EZYES Афроамериканец Жените Drawstring Ранец, Торба Црна Девојка Спорт Спортска Торба Отпорен на Вода За Фитнес, Шопинг Спорт Јога

EZYES Афроамериканец Жените Drawstring Ранец, Торба Црна Девојка Спорт Спортска Торба Отпорен на Вода За Фитнес, Шопинг Спорт Јога

Rating 
DEN 166.80

Од стока
Во магацинот

Големина : 14 X 17 Инчи / 36 Х 42 См,Доволно И Флексибилен Простор За Складирање Во Оваа Погодно Преносни Пак,Таа Дојде Со Голем Капацитет, Мала Тежина, Цврсти И Издржливи.Еден Двострано Печатење.Направени Од Високо Qulity Полиестер Ткаенини,Премиум Квалитет - Трајни Солза-Отпорни Ткаенини, Дебела И Доволно Силна За Да Се Спречи Нула Или Солза.Само Во Главниот Џеб,Стигнале Торба Устата Лесен Пристап До Вашите Лични Предмети.Погоден За Голем Број На Occasiongs, Sush Како Училиште, Фитнес, Јога, Партии, Кампување, Шопинг, Велосипедизам, Пешачење Дневно Патување И Отворено Активност, И Др.Прилагодливи Рамо, Рака : Дали Сте Дете, Возрасен Или Стар Човек, Што Може Да Се Најде Најдобрите Тип Fou Вас.Најдобар Избор За Подароци.Тоа Може Да Биде Фитнес Ранец Или Schoolbag; Многу Погоден За Спорт, Фитнес, Јога, Патување, И Др.; Лесен И Пренослив, Тоа Може Да Се Здипли Во Секое Време, Без Да Заземаат Позиција.

Детални спецификации

Додатоци на производи