• Свеж
Drawstring Торба Симпатична Гумени Патки Лесен Салата Спортски String Кеси за Тинејџерите Момчиња и Девојки со Патент Мрежа Џебови

Drawstring Торба Симпатична Гумени Патки Лесен Салата Спортски String Кеси за Тинејџерите Момчиња и Девојки со Патент Мрежа Џебови

Rating 
DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

што повеќе издржливи и еластичност.На 8мм дебели PP јаже е поудобно да го носат на грбот и нема да бидат премногу тесни за рамо, и позицијата на зрак устата лесно може да се повече.Packable, лесно за чување кога не е во употреба. ✔【ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ】 : Погодна за пешачење,трчање,фитнес,базен,на плажа или дома,итн.Убави свежи бои прави торба живописни и единствени.Убаво алтернатива за duffle торба.мека,Водоотпорен,не е лесно да се биде изгребани или раскинат.Супер светло и флексибилен материјал нема да додадете оптоварување на вашиот сметководствена како и други ранци.tag3, исто така, совршен подарок за да се татко, син, брат или машки пријател.

Детални спецификации

Додатоци на производи