• Свеж
Две deers Drawstring Ранец, Салата string Кеси со Странични Џеб за Надворешна/Патна Торба

Две deers Drawstring Ранец, Салата string Кеси со Странични Џеб за Надворешна/Патна Торба

Rating 
DEN 863.76

Од стока
Во магацинот

Голем Капацитет Дизајн : Еден голем капацитет главниот џеб, drawstring затворање на отворање и затворање, Главната Џеб Тоа Е Доволно Голема за Да го Носат Еден Пар На Чевли, Облека, Шише, Чадор, Ручек, Книги,итн.СПЕЦИФИКАЦИИ : 1.Тоа е исто така погоден за секојдневна употреба, како на пример купување, одење на работа, се случува надвор, итн.Кликнете На "Додади Во Кошничка" И Сопственик Тоа Сега!.Чистење Метод : Рака измијте се препорачува. 1 внатрешни патент џеб и 2 печ џебови, 1 front patch џеб, 2 страна печ џебови и 1 задниот дел патент џеб се обезбеди доволно простор за да ги зачувувате и организирате вашите лични предмети, како што се телефон, клучеви, и идентитет на Сертификатот, паричник, итн.Применливи луѓе и сцени : Нашите Две deers ранци се совршена големина одговара унисекс, погоден за различни спортови, вклучувајќи пливање, пешачење, ден екскурзии, кампување, одмор, патување, јога, и работи.Постои мал џеб (21*20 см) и две печ џебови внатре, еден голем patch џеб на предната страна, 2 печ џебовите на страна, и една копање на грбот Торба со патент затворање.Користете Прилики : Референци,Патува,Забава,итн.Две испорака методи : Стандард за испорака 7-16 дена, забрзана испорака 5-12 дена.Производ Големина : 13 х 18 x 6.Материјал : Трајни Полиестер.Високо-Квалитетни Материјали : Тоа е направен од високо-густина twill композитни полиестер ткаенини, и целиот пакет дизајн е стилски и лесен.

Детални спецификации

Додатоци на производи