• Свеж
Emerson CFDCDBZ Downrod Спојка, Потресени Бронза, 43 Парче

Emerson CFDCDBZ Downrod Спојка, Потресени Бронза, 43 Парче

Rating 
DEN 1056.00

Од стока
Во магацинот

Downrod Спојка За Да Се Поврзете Две Или Повеќе Надолу Прачки.Достапна Е Во Повеќе Бои.Бродови Во Канада.Од Името На Брендот : Emerson.Таванот Фан Downrod Спојка.Downrod Спојка за да се Поврзете Две Или Повеќе Downrods.Достапна е во Повеќе Бои.Бродови Во Канада.

Детални спецификации

Додатоци на производи