• Свеж
Две-се Справи со Широка Бања Тапа Црна Бања Тапа 8 Инчен 3 Дупки Водопад Бања Потоне Тоалетот Снабдување Линии Црево Lead-Free Миксер Допрете страна Bathfinesse

Две-се Справи со Широка Бања Тапа Црна Бања Тапа 8 Инчен 3 Дупки Водопад Бања Потоне Тоалетот Снабдување Линии Црево Lead-Free Миксер

Rating 
DEN 1751.76

Од стока
Во магацинот

【Заврши】 Мат Црна заврши создава мистериозен изглед.Од своите трајни, долго-траен изградба на современа и ентериер-дополнување дизајн, оваа тапа припаѓа во вашата бања. 【Материјал】 Ниска Доведе Месинг обезбедување на квалитетот и долговечноста, доведе процент помалку од 0.25%, во согласност со NSF61 и NSF372. 【Капе-Слободен Вентил】 Изградена-во Керамички диск кертриџ, висок печат перформанси кертриџ вентил ви обезбеди непречено поток и ниска веројатност на истекување. 【Лесно Да се Инсталира】 Широка бања тапа рачките можат да бидат инсталирани во било растојание помеѓу 8~16 инчен за повеќе кориснички широка инсталација.Користете долги завртка која го прави инсталација полесно и побрзо,пакет, вклучувајќи настава,нема водоводџија треба можете да го направите тоа со себе. 【Водопад Проток】 Идеален за секојдневна бања задачи како четкање на забите и миењето раце.Притисокот на водата е насочена кон водата, ефикасноста без да се жртвува вода под притисок или вкупните перформанси.Крај : Мат Црна Боја.Инсталација Метод : Дек Монтирани.Потоне Дупки е Потребно : 3 дупки.Главното Тело Материјал : Месинг.Вентил : Сигурен Керамички Кертриџ.Spout се Постигне : 5.31 инч.Spout Висина : 4.25 инч.Вкупна Висина : 6.57 инч.

Детални спецификации

Додатоци на производи