• Свеж
Backbayia Божиќ Куќа Гроздобер Божиќ Снег Пејзаж Куќа Село Згради за Семејства, Пријатели, Колеги (Снег Сцена C)

Backbayia Божиќ Куќа Гроздобер Божиќ Снег Пејзаж Куќа Село Згради за Семејства, Пријатели, Колеги (Снег Сцена C)

Rating 
DEN 448.80

Од стока
Во магацинот

Божиќ сцена снег пејзаж куќа село зграда на сет.Chritsmas куклена куќа е убав украс,традиционалните рачно насликани заврши фигурини.Батерија управувана LED мини куќа може да светне вашиот Божиќ декорација со топло бела led светла.Висок квалитет смола материјал,јасна и убава се дизајнираат, креираат сезонски празнична атмосфера.Убава декорација за вашиот дом на Божиќ ден, и совршен подарок избор за вашите најблиски.Опис : Божиќ сцена снег пејзаж куќа село зграда на сет. - Chritsmas куклена куќа е убав украс,традиционалните рачно насликани заврши фигурини. - Батеријата управувана LED мини куќа може да светне вашиот Божиќ декорација со топло бела led светла. - Висок квалитет смола материјал,јасна и убава се дизајнираат, креираат сезонски празнична атмосфера. - Убава декорација за вашиот дом на Божиќ ден, и совршен подарок избор за вашите најблиски.Спецификација : - Материјал : Смола - Батерија : 2* AAA Батерија(НЕ се ВКЛУЧЕНИ) Големина на Табела : Прибл. 12×9×11cm/4.72×3.54×4.33 инчен Пакетот Вклучува : 1 Парче Божиќ Мини Куќа LED .

Детални спецификации

- Material:
Resin
- Battery:
2* AAA Battery(NOT INCLUDED)
Size Chart:
Approx. 12×9×11cm/4.72×3.54×4.33inch
Package Includes:
1 Piece Christmas Mini House LED
  :

Додатоци на производи