• Свеж
SDFSDF Количка за Шопинг Количка за Намирници Шопинг Тешки Ролери Преносни Светлина Количка Отворено Домашна Употреба (Office use

SDFSDF Количка за Шопинг Количка за Намирници Шопинг Тешки Ролери Преносни Светлина Количка Отворено Домашна Употреба (Office use

Rating 
DEN 6023.76

Од стока
Во магацинот

Големината е рачно да се вреднуваат, ве молиме оставете порака за грешка на 2-3cm.Guardrails и парапети : зголемена безбедност guardrails, подлабоко дизајн, безбедно редење, arched парапети, лесно да помогнам и да се повлече, повеќе интимни дизајн.Што е погодна за речиси сите цели, како скала полица, но исто така и како скали, а bookcase, на подот полица, купатило полица, чекор полица, фабрика полица, и складирање полица.Применливи места : SPA/салон за убавина/home Precautions : Ние само го продаде складирање коли, други работи се прикажани само.4 × 43 × 86 см (14.

Детални спецификации

Додатоци на производи