• Свеж
Batts 34.25 Широк Tufted, Вкупно: 30 H x 34.25 W x 44 Д, Тежина Капацитет (кг): 300

Batts 34.25 Широк Tufted, Вкупно: 30 H x 34.25 W x 44 Д, Тежина Капацитет (кг): 300

Rating 
DEN 2102.40

Од стока
Во магацинот

Вкупно : 30" H x 34.25" W x 44" Д, Тежина Капацитет (кг) : 300. Седиште Висина (Инчи) : 17, : 67.24 lb.Назад Димензии : 12.5" H, Рака Висина - Подот до Раката : 30". : 6" H, Рамка Материјал : Произведен Дрво.Вкупно : 30" H x 34.25" W x 44" D, Нозе : 6" Х. ВО ПОГЛЕД 1. Длабочина На Седиште : Стандард (21" - 28") 2. Седиште Висина (Инчи) : 17 3. Тежина Капацитет (кг) : 300 ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 30" H x 34.25" W x 44" Д ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Вртливата : Нема 2. Рамка Материјал : Произведен Дрво 3. Тежина Капацитет : 300 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Копчето tufted со злато nailhead намали ОНА што се ВКЛУЧЕНИ? 1. Отоманската : Нема 2. Фрли Перници : Нема ТЕГОВИ & ДИМЕНЗИИ 1. Вкупно : 30" H x 34.25" W x 44" D 2. Седиште : 17" H x 27" W x 24" D 3. Назад Димензии : 12.5" H 4. Нозе : 6" H 5. Целокупниот Производ Тежина : 67.24 lb. 6. Арм Висина - Подот до Раката : 30" СПЕЦИФИКАЦИИ 1. : 30" H x 34.25" W x 44" D 2. : 17" H x 27" W x 24" D 3. : 12.5" H 4. : 6" H 5. : 67.24 lb. 6. : 30" може исто така како следниве производи 1. Kippy Фотелја, Гаранција Должина : 1 Година, Производ Гаранција : Yes 2. Anirvin Пантофли Стол, Отоманската Се Вклучени : Не, Производ Гаранција : Yes 3. Everly 26" Широк Страна Стол, Целокупната : 33.5" H x 26" W x 27" D, Назад Димензии : 13.7" H 4. Tiyrene Дневна Стол, Целокупната : 29"" H x 28"" W x 23"" D, Тежина Капацитет : 350 5. Brooklynn 24" Широк Вистинска Кожа Полна Жито Кожа Страна Стол, Вистински кожен тапацир, на Ниво на Собрание : None.

Детални спецификации

Додатоци на производи