• Свеж
Sony FE 90mm f/2.8 Macro G СОК Леќа - Пакет со Hoya NXT Плус 62mm 10-Слој HMC УВ Филтер, Hoya 62mm NXT Кружни Polarizer Филтер, Чистење, Полнење, Микрофибер Крпа

Sony FE 90mm f/2.8 Macro G СОК Леќа - Пакет со Hoya NXT Плус 62mm 10-Слој HMC УВ Филтер, Hoya 62mm NXT Кружни Polarizer Филтер, Чистење,

Rating 
DEN 571.20

Од стока
Во магацинот

Sony FE 90mm f/2.8 Macro G СОК Леќа - Предните и Задните Леќи на Капи - Леќа Случај - ALC-SH138 Леќа Худ - Sony 1 Година Гаранција - Hoya NXT Плус 62mm 10-Слој HMC Мулти-Обложени УВ Филтер Леќа - HOYA 62mm NXT Кружни Polarizer Филтер, Ниска Профил Алуминиумска Рамка - Чистење Комплет - Микрофибер Крпа. 90mm Макро со светла F2.8 максимална бленда.Нано AR слој ефикасно сузбивање рефлексии.Инстант прирачник/авто фокус избор преку лизгачки фокус прстен.Оптички Steady Shot слика за стабилизација за рачни снимање.

Детални спецификации

Додатоци на производи