• Свеж
PRETYZOOM Слушалка Цвет Кутија Покрие Слушалка Кутија Случаи Компатибилен за 1/2

PRETYZOOM Слушалка Цвет Кутија Покрие Слушалка Кутија Случаи Компатибилен за 1/2

Rating 
DEN 258.96

Од стока
Во магацинот

одличен материјал за покритие, што ќе ги носи удобно допир.Карактеристики разумна големина, која може да нуди комплетна заштита на вашиот слушалка кутија.Ова е еден од вашиот најдобар избор.Се карактеризира со едноставна структура дизајн, лесно да се размонтираат и инсталирате заштеда на вашето време и напор.-Избрани одличен материјал за покритие, што ќе ги носи удобно допир.Description Are сте во потрага за еден професионален, но прифатлива слушалка кутија случај?Дали сте во потрага за здрав, алатка која може да се прават повеќе работи истовремено?Ако е така, не гледам подалеку!Нашите професионални покрие ги задоволат вашите потреби.-Оваа слушалка случај е направен од добар квалитет материјал, издржлив и не е лесно да се оштетат.-Се карактеризира со едноставна структура дизајн, лесно да се размонтираат и инсталирате заштеда на вашето време и напор.Прецизна изработка, цвет изглед дизајн и прекрасна боја, тоа може да одговара на вашата слушалка кутија многу добро, добро оркестарот.

Детални спецификации

Додатоци на производи