• Свеж
SPX Моќ Тим TWSD11 Плоштадот Вози вртежен момент Клуч, 1.5 Плоштад Диск

SPX Моќ Тим TWSD11 Плоштадот Вози вртежен момент Клуч, 1.5 Плоштад Диск

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Вртливата цела внатрешна олеснување вентил спречува повлече страна над-pressurization.Притисни копче пресврт на плоштадот диск. 360 притисни за да го заклучите реакција рака.Цврсти челични тело конструкција со отпорен на корозија заврши.Постојано точни вртежен момент излез.Мала тежина, висока јачина алатка карактеристики супериорен torsional сила, брза операција циклус, парична казна заб pawl и лебдат клипот дизајн.Оваа тешки-должност алатка карактеристики ниска висина и помал нос радиус.

Детални спецификации

Додатоци на производи