• Свеж
COOLDI клима уред Одговара за Panasonic Компјутер Одбор Коло A712155 A73C1168 Добри Работни Додатоци

COOLDI клима уред Одговара за Panasonic Компјутер Одбор Коло A712155 A73C1168 Добри Работни Додатоци

Rating 
DEN 2504.64

Од стока
Во магацинот

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Одговара, трајни, долг животен век.Лесно да се инсталира и сигурен за користење.Исклучителна и нежни, силни компатибилност.Направени од високо-квалитетни материјали, трајни и практични.Ви благодариме за доаѓање, вашето задоволство е наша вечна потрага, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ви благодарам.

Детални спецификации

Додатоци на производи