• Свеж
Pukido AC/DC Конектор за Адаптер Кабелот За Браун Серија 3 ProSkin 3080s 3010s 3030s 3000s 3050cc Електрични Хлапак - (Приклучок Тип: велика БРИТАНИЈА)

Pukido AC/DC Конектор за Адаптер Кабелот За Браун Серија 3 ProSkin 3080s 3010s 3030s 3000s 3050cc Електрични Хлапак - (Приклучок

Rating 
DEN 933.60

Од стока
Во магацинот

Приклучок Тип : велика БРИТАНИЈА.Конекција : Plug In.Излез тип на : DC.Употреба : Префрлување.Број на модел : ЕУ.AC/DC Конектор за Адаптер Кабелот За Браун Серија 3 Pro Skin 3080s 3010s 3030s 3000s 3050cc Електрични Shaver Specifications : 100% Сосема нов 100 V - 240 V AC да DC Адаптер Полначот Користете Висок квалитет IC верзија .Краток спој заштита .Заштита од преоптоварување .Анти-притискање.LED Полнење indicator Input : 100 V-240 V 50/60 Hz Cable Должина : 100 CM/3ft Colour : Black Package вклучува : 1 x Адаптер.Ве молиме имајте на ум : Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и 20 дена.Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција.Купи со доверба!Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди Објект специфики : Врска : Plug In Output тип : DCUsage : Switching Model број : EUColor : Black Plug : САД/ ЕУ / велика БРИТАНИЈА.

Детални спецификации

Додатоци на производи