• Свеж
USB Полнач за Кабелот за Напојување Доведе на Браун Хлапак Жилет 9785 9791 9795 79595 190s

USB Полнач за Кабелот за Напојување Доведе на Браун Хлапак Жилет 9785 9791 9795 79595 190s

Rating 
DEN 2143.20

Од стока
Во магацинот

Функција : Влез : USB 5 V DC , Излез : 12 V 0.4 А, должина на Кабел : 3.3 Ft 100cm специјално Дизајниран за Браун жилет, производи имаат положено CE, FCC, ROHS Заверена Со краток спој заштита, во текот тековната заштита, во текот-напон заштита, заштита од преоптоварување, во текот температура заштита.Кабел Должина : 1m / 3ft ве молиме Имајте во предвид : Ако ви е потребен огромен квантитет, контактирајте со нас за да добиете повеќе конкурентна понуда.Превозот : се Испраќаат во рок од 1 работен дена откако плаќање во готово.Брод преку USPS 1 класа пошта со Следење на Број,2 до 5 дена за да стигне до вас.Наплата и Гарантира : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите 180 Дена - Слободна Размена ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или грижи,ние ќе го реши тоа додека не се задоволи.

Детални спецификации

Додатоци на производи