• Свеж
Xbox Еден Батерии, FARSAIL 4-Pack Xbox Една Батерија Контролер Батеријата со LCD Дисплеј Xbox Еден Полнач за Xbox Еден/Xbox Една S/Xbox Еден X/Xbox Една Елита Безжичен Контролер

Xbox Еден Батерии, FARSAIL 4-Pack Xbox Една Батерија Контролер Батеријата со LCD Дисплеј Xbox Еден Полнач за Xbox Еден/Xbox Една

Rating 
DEN 770.40

Од стока
Во магацинот

Тоа може да предизвика пожар или експлозија.Висока дефиниција LCD дисплеи во реално време со статус на полнење, Два пара на led индикатори покажуваат независно кога полнење, правејќи го процесот на полнење видливи статус и запирање откако завршувањето полнење интелигентно. 4-Pack батерии се погодни за поддршка на два батеријата користење, два полнење на батеријата, ефикасно ги зачувате вашите пати.Најлесен начин да го полните вашиот XBOX ЕДНА Батерија Контролер Батеријата. 【ДРЖАЧИ за БЕЗБЕДНОСТ ГАРАНЦИЈА】Со над-наплаќа/Над-Струја/Над Загреана/ Кратки-Коло заштита, тоа е безбедно да се полнење на батерии во текот на ноќта. Не користите оваа Rapthor Полнач за да ја наполните батериите форма било кој друг бренд.【ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА】Изградена-во заштитник чип подолго траење на батеријата да се полнат 2000 пати.Ние сме тука да им понудиме на нашите совршено решение.Тоа може да caus пожар или експлозија. Избегнувајте полнење не-акумулатори.Две полни заливи ви овозможи да се наплаќаат до 2 батерии истовремено.ПРЕТПАЗЛИВОСТ 1.Xbox Една S Контролер.Најлесен начин да го полните вашиот XBOX ЕДНА Батерија Контролер Батеријата. Ве молиме користете само Rapthor Полнач за да ја наполните Rapthor Акумулатори.Xbox Еден X Контролер.Автоматски детектира батеријата статус и одбира соодветниот напон и полнење на владата.

Детални спецификации

Додатоци на производи