• Свеж
На Ролинг Стоунс autographs потпишан фото

На Ролинг Стоунс autographs потпишан фото

Rating 
DEN 1816.80

Од стока
Во магацинот

Потпишан гроздобер сјајни публицитет фотографија, Ја покажува Ролинг Стоунс во една убава група слика на вода со мост во позадина, 8 x 10 инчен, потпишан во сина ballpoint со Чарли Watts, Кит Ричардс, Мик Jagger, Брајан Џонс, и Бил Wyman, со додавање на еден "со Љубов!" и непозната рака додавање на "Камења" во горниот лев агол, attractively монтирани (отстранлив) за фино екранот со една непотпишана фотографија на Ролинг стоунс (вкупно 14 x 21 инчен), со слаб creasing, краток работ солза, лента остатоци на аглите, и недоволниот контраст на потписи (главно до Jagger) - во ред да се добра состојба.Камења остануваат оскудни во гроздобер фотографии од оваа големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи