• Свеж
Frestree Сончоглед Пеперутка столче Опфаќа Целосен Сет на 6 Пакети, со Воланот Покрие&Центар Конзола Потпирач за Покривање&Автомобилската Seatbelt Влошки за Ван Седан Ками

Frestree Сончоглед Пеперутка столче Опфаќа Целосен Сет на 6 Пакети, со Воланот Покрие&Центар Конзола Потпирач за Покривање&Автомобилската

Rating 
DEN 1653.60

Од стока
Во магацинот

【ПАКЕТ】Вклучени 2 автомобил пред седиштето опфаќа+1 воланот маска+1 потпирач маска+2 безбедноста seatbelt влошки. 【УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА】Овие автомобил внатрешни додатоци се универзални одговара на повеќето автомобили џип камион кофа седишта, но не 100% .Ако не сте сигурни дали одговара или не, ве молиме да бидат слободни да контакт. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】Уникатен модел на маски, тешко дека избледи, и овие се изработени од високо квалитетен материјал што го прави вашиот автомобил dustproof, трајни и перат. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】не Ви треба никаква алатка да се инсталираат, тие се лесно да се машина за миење, тоа е против пролизгување и мека на допир.Не-токсични и еко-пријателски силикони. 【100% Задоволство Гаранција】Ние обезбедува 100% задоволни сервис и гаранција.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви понуди задоволителни решенија се додека не сте 100% Задоволни.Боја : Сива-Сончоглед Пеперутка.

Детални спецификации

Додатоци на производи