• Свеж
Mxfans 5 x Сребрена BQE-04 1/2 Воздух Брз Издувен Вентил Пневматски Еден начин Алуминиум

Mxfans 5 x Сребрена BQE-04 1/2 Воздух Брз Издувен Вентил Пневматски Еден начин Алуминиум

Rating 
DEN 755.28

Од стока
Во магацинот

Оперативен притисок : 0 да 10kgf/cm2. Температурата на работа опсег : 0 70 целзиусови Степени. 1 Начин на воздухот издувните дизајн е многу погоден за индустриски областа употреба.Функција : 1.Секој квалификува селектирани точка со единствена Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет на услуги за да се потврди дали тоа е автентичен објект се продава од нашата продавница. 2.Кога имате било какви проблеми во врска со вашиот предмет,ве молиме да ни ги испратите на MPN етикета информации во прв план. 3.Оперативен притисок : 0 да 10kgf/cm2 4.Температурата на работа опсег : 0 70 целзиусови Степени 5.1 Начин издувниот воздух дизајн е многу погоден за индустриски областа употреба. 6.Вентил треба да се монтира директно во цилиндарот конекција порта и треба да бидат обезбедени со silencer.Спецификација Материјал : Алуминиум Боја : Сребро Бренд име : Mxfans Течност : воздухот Пристаниште големина : 1/2" BSPT Modle : BQE-04 Име на Производ : Брз Издувен Вентил Протокот на Ветер : една-начин Тежина : 575g Пакет се вклучени : 5 x Брз Издувен Вентил.

Детални спецификации

Додатоци на производи