• Свеж
Замена на Оригиналните Копчето 3D Рокер Аналогни Џојстик за Контрола Рокер За PSP ОДИ Систем Конзола за игри

Замена на Оригиналните Копчето 3D Рокер Аналогни Џојстик за Контрола Рокер За PSP ОДИ Систем Конзола за игри

Rating 
DEN 1368.00

Од стока
Во магацинот

Пакет : 1 BUC 3 D Рокер Аналогни Џојстик.Го заменува Оштетени 3 D Аналоген Аналогни Џојстик Копче.Поддржани модели : PSP ОДИ.Враќа на Вашиот PSP Оди Каде што се Носат или се Оштетени.Ве молиме внимателно да се споредат слики и информации за производот.

Детални спецификации

Додатоци на производи