• Свеж
Филтер Сè Замена Овлажнител Влошки Компатибилен со Duracraft DH830, DH832,(AC-813)

Филтер Сè Замена Овлажнител Влошки Компатибилен со Duracraft DH830, DH832,(AC-813)

Rating 
DEN 438.96

Од стока
Во магацинот

Замена овлажнител подлога.Компатибилни модели за овој дел се Duracraft DH830, DH832,(AC-813).Произведени на Оригинална Опрема Стандарди.Направен во САД.Бара годишен замена.Филтер Сè DH1047 замена овлажнител влошки се направени со ОЕМ стил хартија материјал, со поддршка на слоеви на алуминиум на подлоги кои бараат дополнителна поддршка.Компатибилни модели за овој дел се Duracraft DH830, DH832,(AC-813).

Детални спецификации

Додатоци на производи