• Свеж
НАЛОЗИТЕ ICC-IC107DSCWH Модул, Звучници, Dual, Бела

НАЛОЗИТЕ ICC-IC107DSCWH Модул, Звучници, Dual, Бела

Rating 
DEN 2304.00

Од стока
Во магацинот

НАЛОЗИТЕ ICC-IC107 DSCWH МОДУЛ, ЗВУЧНИЦИ, DUAL, БЕЛА.Опис : ?- Налозите Двојна Говорникот Пролет Клип Модул - Обезбедува Чиста Врска Точка За Звучник Жица Парови И 50% Помалку Простор Во Рамките На Faceplate - Лесно Се Справува Со Говорник Жици До 12 Awg Да Се Обезбеди Висока Верност Звук Со Дозвола За Врска На Високи Wattage Јазик - Притисни Иглички Се Црни И Црвени И На Предната И Задната Страна На Модули Се Врежана Со + И - Знаци Што Го Прави Лесно Да Се Инсталира Звучници Со Поларитетот Точно - White Iccic107dscwh.

Детални спецификации

Додатоци на производи