• Свеж
PixiePlus Екранот Контрола Инсталирате Комплет

PixiePlus Екранот Контрола Инсталирате Комплет

Rating 
DEN 1080.00

Од стока
Во магацинот

Основни Инсталирате Комплет за СП Контроли Pixie Plus PXE-DCM+.Основни Инсталирање на опрема за инсталирање PXE-DCM+ Вклучува : 50 нога 22 AWG 3 диригент plenum претходно одземен кабел, 1 Единечен Банда Decora Плоча, 1 Површина Планината Кутија, 1 Единечен Банда Монтажа Заградата.

Детални спецификации

Додатоци на производи