• Свеж
НАЛОЗИТЕ Класичен Faceplate со 2 Порти, за EZ/HD Стил во Една Банда, Бела, 25-Пакет

НАЛОЗИТЕ Класичен Faceplate со 2 Порти, за EZ/HD Стил во Една Банда, Бела, 25-Пакет

Rating 
DEN 676.32

Од стока
Во магацинот

Тие доаѓаат со два порта која може да се конфигурира со модуларни конектори за гласот, податоци, аудио, видео и оптичките конективност.Ова ја прави штекер се појави како еден комплетен парче и естетски префинета.ANSI/минлив исхемичен напад-568-C и УЛ 1863 согласност.Конфигурирани да ги собере стандард една банда штекер кутија.НАЛОЗИТЕ нуди екрани, исто така познат како ѕид плочи, во класичен стил.Features Configured да одговара на стандард една банда штекер кутија.Дизајниран за поддршка на дистрибуцијата на глас, податоци, и други комуникација.НАЛОЗИТЕ нуди широк избор на боја модуларни конектори за да помогне да се идентификува пристаништето во работна станица.ANSI/минлив исхемичен напад-568-C и УЛ 1863 согласност.НАЛОЗИТЕ за екрани се конфигурирани да одговара на стандард една банда штекер кутија.Работи со сите ICC бренд модуларни конектори, која лесно snap-in.-Црна, IV-слонова коска, ПОТ-Бело.Солиден и трајни изградба.Солиден и трајни изградба.Исто така, домување на конектори месеци рамна со предниот faceplate.

Детални спецификации

Додатоци на производи