• Свеж
JIUJU Фризура Жилет Берберот Долго Мажите Ѓердани Приврзоци Синџир Панк за Дечко Машки не ' Рѓосувачки Челик Накит Креативност Подарок (Должина : 60cm, Метална Боја : N400-?

JIUJU Фризура Жилет Берберот Долго Мажите Ѓердани Приврзоци Синџир Панк за Дечко Машки не ' Рѓосувачки Челик Накит Креативност Подарок

Rating 
DEN 671.76

Од стока
Во магацинот

Едноставен и великодушни : прецизност и квалитет на ѓердан, како и безвременски ѓердан дизајн, може да ви донесе еден допир на шарм на секоја прилика.На ѓердан дизајн е елегантен и класичен, погоден за оние кои сакаат ниско-клуч и шармантна фустан.Ова е неверојатна и единствена.Тоа е издржлив.Оваа pendant е апсолутно око-фаќање и дефинитивно ќе се дополнуваат вашата облека.Даде неверојатна жена допирање изненадување.Совршен подарок за вашата девојка е годишнина, роденден и Денот на Вљубените.Применливи прилики : дневен фустани, партии, ангажмани, свадби, танц страни.Стави на ѓердан и ќе стане ѕвезда во толпата.Покажете го вашиот шарм и личност.Стил : Панк Рок Хип Rap Size : 40 MM*57 MMNet Тежина : Околу 16 GMaterial : 316 L не ' Рѓосувачки Steel Feature : Анти-алергиски / Никогаш не исчезнат / Не rust Gift за : Дечко/Маж/Брат/Dad Note : Сите тежини и димензии се приближни.

Детални спецификации

Додатоци на производи