• Свеж
Grneric ShiDaTong 5pcs/Set Пченица Слама Плочи во Еко-Пријателски Едноставни Јадења Безбедно Dinnerware (Боја : Беж)

Grneric ShiDaTong 5pcs/Set Пченица Слама Плочи во Еко-Пријателски Едноставни Јадења Безбедно Dinnerware (Боја : Беж)

Rating 
DEN 472.56

Од стока
Во магацинот

1.Направен од природни пченица слама и PP материјал, овие јадење плочи не му штетат на вашето тело и тие се еко-пријателски. 2.Овие плочи се само правото големина за сирење, пица, тост, торта, леб, пржени јајца, па дури и месо и тестенини.Одлично за излети или лица, пензионери или деца, отворено или дома. 3. Направен од природни пченица слама и не-токсични pp, овие плочи се цврсти, лесни и еко-пријателски. 4.Плитко на rim, рамно дно, и заоблени работ, се безбедни за употреба.Лесно да се чисти и се многу практични.Микробранова печка и машина за миење садови безбедно. 5.Тие може да им служи на сите на храна, која керамичка плоча може да се направи, како на пример, овошје, салата, тестенини, noddles и закуски, итн. - Материјал : ПП и Пченица слама.- Големина : 15x15x2cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи