• Свеж
Lismore Чипка 5 Парче Место На Поставување

Lismore Чипка 5 Парче Место На Поставување

Rating 
DEN 1689.60

Од стока
Во магацинот

Направен во Индонезија. 5 Парче Место На Поставување - Lismore Чипка Platinum Карактеристики Интерпретација На Ирското Lacework И Почитуван Waterford Lismore Шема Во Блескави, Богата Platinum Детали Против Чистото Бели Коска Кина.На Класично Tradio.

Детални спецификации

Додатоци на производи