• Свеж
Wttfc 28-Парче Порцелански Dinnerware Сет, Услуга за 4, Кујнски Садови Вечера во Собата, Реактивен Глазура Stoneware Dinnerware Комплети Чинии и Чаши Сетови, Микробранова печка и маши?

Wttfc 28-Парче Порцелански Dinnerware Сет, Услуга за 4, Кујнски Садови Вечера во Собата, Реактивен Глазура Stoneware Dinnerware Комплети

Rating 
DEN 1687.20

Од стока
Во магацинот

25 инчен плоча x 2, домот Dinnerware Поставува надополнува постоечката кујна украси. [Некои Употреба Белешки]Избегне чести ладна и топла во текот користат за да се спречи упаѓа предизвикани од наизменични ладно и топлина; се справи со грижа за да се избегне триење со остар прибор и средства за чистење алатки.Ако производот што сте го добиле е оштетен поради транспорт, ве молиме контактирајте со нас во времето, и ние ќе reissue или наплата за вас како е можно поскоро.75 инчен сад x 2, 7 инчен длабока чинија x 2, 7.Користете го овој сет од исклучителна порцелан да уживаат во храната дома среќно со посетителите.Погоден за микробранова, машина за миење садови, дезинфекција кабинет, фрижидер, Лесен за чистење, зачувај вашето време, да ги задоволат вашите секојдневна употреба.25 Сос x 4, 5.75 инчен сад x 2, 7.Густата глеѓ да може ефективно да се изолира трага елементи и заштита на здравјето. [Среќен Вашиот Вечера Гостите]28-Парче вклучува 230ml кригла x 4, 4 инчен сад x 4, 4.[Classic и Минималистички Дизајн]Овој прибор за на маса е направена од Снег глазура занает рачно изработени, и потоа прерасна во високо-температурата на печката да се формира оваа уникатна текстура.75 инчен плоча x 4, 5.

Детални спецификации

Додатоци на производи