• Свеж
Порцелански Кујна Dinnerware Поставите Керамички садови Dinnerware Сет, 18-Парче Јадења во Собата, Вечера Услуга за 6 со Чаши и Салата Вечера Плочи, Сива Со FFYY (Боја : Сива)

Порцелански Кујна Dinnerware Поставите Керамички садови Dinnerware Сет, 18-Парче Јадења во Собата, Вечера Услуга за 6 со Чаши и Салата

Rating 
DEN 1269.60

Од стока
Во магацинот

Не се погодни само за сопственото семејство употреба, керамички dinnerware собата е исто така идеален подарок за домашна декорација, housewarming, свадби, родендени, ресторани, семејството формално банкети или било какви други собири.Високо-квалитетни материјали, здрава и безопасно.Ние и ветуваме да ви донесе 100% задоволителна услуга.Керамичка dinnerware собата е отпуштен од работа на висока температура, светлина и проѕирен, без нечистотии, не исчезнува, без гребнатини, здрава и еколошки пријателски, и лесно да се чисти.Високо-Квалитетни Здрави Порцелан : Ова керамички кујна dinnerware собата е направен од високо-квалитетни порцелански.Употреба и чистење на чаши и чинии е брзо и лесно.Секој производ ќе се купи е уникатен.Секоја плоча и сад може да биде уредно наредени заедно да се compactly чуваат во кабинет или прибор.Ако постои било каков проблем, ние ќе ги реши вашите грижи во рок од 24 часа.Керамичка dinnerware поставите обезбедува удобен пластовидно дизајн.Овие керамички dinnerware се сите рачно изработени, па не се сите dinnerware се исти.Ризик Набавка : Поради посебност на порцелански dinnerware, ако имате било какви прашања во врска со нашите dinnerware поставува, ве молиме да бидат слободни да контакт.Пластовидно И Лесно да се Чисти : Ова керамички dinnerware поставите има различни dinnerware да се исполнат различни јадење потреби.

Детални спецификации

Додатоци на производи