• Свеж
RJSHE Симпатична Цртан филм Dinnerware Сетови, 38-Парче Плоча и Сад во Собата за 8 Луѓе, Мачка Шема Печатени Порцелан, Микробранова Печка машина за миење Садови Безбедно

RJSHE Симпатична Цртан филм Dinnerware Сетови, 38-Парче Плоча и Сад во Собата за 8 Луѓе, Мачка Шема Печатени Порцелан, Микробранова

Rating 
DEN 2035.20

Од стока
Во магацинот

Повеќе-користете:Погоден за Кафе, Ресторан, Авто-сервис области, Забава, Децата, Дома, Настан, Патио, покрај базенот, Пикник, и други надворешна употреба, кои се голема altertives за традиционалните керамички чинии, чинии и чаши.★Топлата порцелан и симпатична мачки не се само едноставна и елегантна, но, исто така, многу добро со многу храна●Забелешка : 1.Покрај тоа, тие, исто така, се користи пластовидно дизајн.[СЕМЕЈСТВО ВЕЧЕРА ВРЕМЕ]-Овој 38-парче dinnerware поставува е многу погодна за 8 луѓе да имаат вечера заедно. На екранот и резолуцијата на снимање сцена се различни, и бојата е малку поинаква.Со пластовидно простор за заштеда на дизајн и мазна кружни дизајн, тоа е доволно длабоко за да се приспособат на закуски, салати, тестенини и макарони.●Спецификации : Име : Цртан филм Мачка Прибор за јадење Set Configuration : 38-парче set Packing : shockproof packing Material : Порцелански●Листата : Лажица×8 Chopsticks×8 Sauce×64. Поради карактеристиките на underglaze боја и пенкало технологија, нерамна дебелина и недостаток на глазура може да се случи, кој нема да влијае на нормална употреба. Поради високата температура синтерување и помалку нечистотии, слични феномени ќе се случи, како што се круг точки, мали црни точки, мали порите, протокот глазура, итн. [НАЈСООДВЕТЕН ЗА сервисирање на ВАШИОТ ХРАНА]-симпатична мачка шема изглед и цврсти порцелански материјал се обезбеди добра вечера услуга.

Детални спецификации

Додатоци на производи